Pentru sesizări și informații

0763 629 634

contact@foto-reporter.ro

HomeLocalOportunitate delicioasă: Pizzeria Șoro din Botoșani caută un pizzar cu adevărat special!

Oportunitate delicioasă: Pizzeria Șoro din Botoșani caută un pizzar cu adevărat special!

Published on

spot_img
spot_img

Pizzeria Șoro din Botoșani îți deschide ușa către o carieră savuroasă! Caută un pizzar pasionat, fie cu experiență, fie dornic să învețe arta autentică a pregătirii pizzei napolitane.

Această pizzerie unică în Botoșani aduce o oportunitate deosebită pentru tinerii entuziaști, oferindu-le posibilitatea de a învăța meseria într-un mediu autentic ce utilizează produse de top direct din sudul Italiei.

Pizzeria Șoro îți oferă sansa de a lucra într-un loc unde clienții premium se întâlnesc pentru a se bucura de adevăratele delicii napolitane.

Atenție! Aici, pizzarul nostru nu se ocupă de aluat, acesta fiind pregătit cu grijă în prealabil pentru a garanta autenticitatea fiecărei pizze.

Istoria noastră începe în inima Italiei, unde tradiția pizzei napolitane a fost transmisă din generație în generație. Astfel, ne-am angajat să aducem această tradiție direct în farfuria clienților noștri, utilizând doar cele mai fine ingrediente și respectând rețeta originală.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră și să aduci zâmbete pe fețele clienților noștri, sună la 0744850719 pentru mai multe detalii.

Pizzeria Șoro unde pasiunea pentru pizza întâlnește tradiția italiană!

Noutati

Schimbări majore în conducerea PNL Botoșani: Cătălin Flutur demisionează, Sânziana Secrieru preia interimatul

Schimbări majore în conducerea PNL Botoșani: Cătălin Flutur demisionează, Sânziana Secrieru preia interimatul

România se pregătește pentru primul meci la EURO 2024 împotriva Ucrainei

Suntem la doar câteva ore distanță de primul meci al României la EURO 2024, unde vom înfrunta Ucraina într-o confruntare care promite să fie aprinsă și plină de emoție. Echipa noastră națională s-a pregătit intens pentru această competiție și suntem cu toții nerăbdători să o vedem în acțiune. Partida va avea loc pe Allianz Arena din Munich, o arenă emblematică pentru fotbalul european.

La Memorialul Ipotești au avut loc Zilele Eminescu, ediția iunie. GALERIE FOTO

ZILELE EMINESCU, o activitate unică în țară, organizată la Botoșani anual, în jurul datei de 15 ianuarie (ediția din iarnă) și în jurul datei de 15 iunie (ediția din vară), are peste 30 de ediții, iar Memorialul Ipotești – Centrul Național de Studii „Mihai Eminescu” a fost unul dintre actanții principali din momentul înființării sale, organizând manifestarea în parteneriat sau independent. 

Podcast fotoreporter cu Ionuț Poclid: Discuții despre alegerile locale din Botoșani.VIDEO

În cadrul unui episod recent al podcastului moderat de Alin Chirilă, jurnalistul Ionuț Poclid a fost invitatul special pentru a discuta despre alegerile locale din Botoșani care au avut loc pe 9 iunie. Conversația a fost intensă și plină de detalii importante legate de campania electorală și rezultatele acestor alegeri.

V-ar putea interesa...

Schimbări majore în conducerea PNL Botoșani: Cătălin Flutur demisionează, Sânziana Secrieru preia interimatul

Schimbări majore în conducerea PNL Botoșani: Cătălin Flutur demisionează, Sânziana Secrieru preia interimatul

Podcast fotoreporter cu Ionuț Poclid: Discuții despre alegerile locale din Botoșani.VIDEO

În cadrul unui episod recent al podcastului moderat de Alin Chirilă, jurnalistul Ionuț Poclid a fost invitatul special pentru a discuta despre alegerile locale din Botoșani care au avut loc pe 9 iunie. Conversația a fost intensă și plină de detalii importante legate de campania electorală și rezultatele acestor alegeri.

Tineri reținuți pentru lovire sau alte violențe și tulburarea ordinii și liniștii publice

Tineri reținuți pentru lovire sau alte violențe și tulburarea ordinii și liniștii publice